-30%

Set Suspender Kissable black

2,800 LEK

Ekskluzive: Dantella e bukur në një stil elegant!
Sytjena pa tela, rrip agresioni dhe kordon në një komplet të puthur, i bërë nga dantella tërheqëse, e bukur dhe rrjetë elektrike.

Availability: Në gjëndje SKU: 22143001111 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Sytjena pa tela, rrip agresiv dhe kordon në një set ekskluziv
Dantella dhe rrjetë elektrike e bukur
Ngjyra elegante: e zezë, e argjendtë, e artë
Rripat e sytjena të rregullueshme dhe rripat e varës
E butë dhe elastike për një përshtatje shumë komode

Ekskluzive: Dantella e bukur në një stil elegant!
Sytjena pa tela, rrip agresioni dhe kordon në një komplet të puthur, i bërë nga dantella tërheqëse, e bukur dhe rrjetë elektrike. Të gjitha pjesët janë të buta dhe elastike për një përshtatje shumë të rehatshme. Sutjena ka rripa të rregullueshëm dhe një mbërthyes me grep në pjesën e pasme. Rripi i varëses ka gjithashtu një mbërthyes me grep në pjesën e pasme dhe rripa të rregullueshëm të varëses. Vargu i zbukuruar dhe i vogël është shumë joshëse sepse ka dy rripa të ngushtë e të shtrirë që bashkohen në zonën e bigës.

90% poliamid, 10% material elastik.
E rëndësishme – ekziston një tabelë e veçantë e madhësive për puthjen.
Çorapet nuk përfshihen.

Set Suspender Kissable black

2,800 LEK

In stock