-30%

Set Suspender Delishya

4,830 LEK

Surprizoni partnerin tuaj me këtë çorapë Delishya prej 3 pjesësh të vendosur nga Obsessive! Seti përfshin një qafë me kapak, sytjena filxhan të hapur, një rrip llastik çorape dhe një tangë të përshtatshme. Seti përmban harqe lozonjare dhe linja goditëse. Seti është bërë nga saten ngjyrë vjollce që bën një pamje luksoze. Vishni setin me një palë çorape të bukura për të plotësuar pamjen.

Availability: Vjen së shpejti SKU: OBS9606 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Surprizoni partnerin tuaj me këtë çorapë Delishya prej 3 pjesësh të vendosur nga Obsessive! Seti përfshin një qafë me kapak, sytjena filxhan të hapur, një rrip llastik çorape dhe një tangë të përshtatshme. Seti përmban harqe lozonjare dhe linja goditëse. Seti është bërë nga saten ngjyrë vjollce që bën një pamje luksoze. Vishni setin me një palë çorape të bukura për të plotësuar pamjen.

Set Suspender Delishya

4,830 LEK

Out of stock