Set Suspender Crotchless

4,600 LEK

Set nga Cottelli BONDAGE: sytjena nën tela me mbushje të lehtë, rrip agresiv dhe tanga pa bigëzim i bërë nga dantella e butë me shtrirje të kombinuar me një pamje elegante mat. Ngritja e telit të poshtëm është prerë më gjatë, ka një mbërthyes me grep në pjesën e pasme dhe rripa të rregullueshëm pak më të gjerë. Prangat e lëvizshme të dorës / krahut janë ngjitur në unazat anësore me zinxhirë në rripin e varës. Prangat e ngushta kanë mbërthyes të rregullueshëm Velcro. Rripi i varëses ka një kapëse në pjesën e pasme dhe 6 alfabete të rregullueshme. Vargu që përputhet është plotësisht i hapur në bigëzim. 85% poliester, 15% elastan; Dantella 90% poliamid, 10% elastan. Dorëzimi pa çorape.
Availability: Vjen së shpejti SKU: 22212411021 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set nga Cottelli BONDAGE: sytjena nën tela me mbushje të lehtë, rrip agresiv dhe tanga pa bigëzim i bërë nga dantella e butë me shtrirje të kombinuar me një pamje elegante mat. Ngritja e telit të poshtëm është prerë më gjatë, ka një mbërthyes me grep në pjesën e pasme dhe rripa të rregullueshëm pak më të gjerë. Prangat e lëvizshme të dorës / krahut janë ngjitur në unazat anësore me zinxhirë në rripin e varës. Prangat e ngushta kanë mbërthyes të rregullueshëm Velcro. Rripi i varëses ka një kapëse në pjesën e pasme dhe 6 alfabete të rregullueshme. Vargu që përputhet është plotësisht i hapur në bigëzim. 85% poliester, 15% elastan; Dantella 90% poliamid, 10% elastan. Dorëzimi pa çorape.

Set Suspender Crotchless

4,600 LEK

Out of stock