-30%

Set Suspender Cobatless Blue

4,550 LEK

Joshni partnerin tuaj në këtë set sutjenash 2-pjesëshe me stamp leopardi të tejdukshëm! Kompleti përfshin një sytjena me pamje lëkure me filxhanë pa rreshta dhe pantallona të shkurtra seksi të përshtatshme. Seti ka material elastik dhe rripa të rregullueshëm për një përshtatje optimale.

Availability: Vjen së shpejti SKU: OBS4488 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Joshni partnerin tuaj në këtë set sutjenash 2-pjesëshe me stamp leopardi të tejdukshëm! Kompleti përfshin një sytjena me pamje lëkure me filxhanë pa rreshta dhe pantallona të shkurtra seksi të përshtatshme. Seti ka material elastik dhe rripa të rregullueshëm për një përshtatje optimale.

Set Suspender Cobatless Blue

4,550 LEK

Out of stock