Set STARTER LOVERS KIT PINK

2,200 LEK

Komplet i gjithanshëm me masazhues të hollë, mëngë të qëndrueshme të penisit, rruaza të orgazmës së diplomuar dhe 2 përmirësues të ngritjes. Masazhi i masave: rreth mëngës me madhësi 6inch x 1inch: rreth 6.75inch x 2inch Size Beads: about 8inch x 0.75inch Enchancer Size: rreth 1.5inch x 1.5inch Materiali: ABS, PVC, TPE Bateritë pa ftalate: 2x AA (nuk përfshihet) më shumë shpejtësi

Availability: Vjen së shpejti SKU: 55006095 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Komplet i gjithanshëm me masazhues të hollë, mëngë të qëndrueshme të penisit, rruaza të orgazmës së diplomuar dhe 2 përmirësues të ngritjes. Masazhi i masave: rreth mëngës me madhësi 6inch x 1inch: rreth 6.75inch x 2inch Size Beads: about 8inch x 0.75inch Enchancer Size: rreth 1.5inch x 1.5inch Materiali: ABS, PVC, TPE Bateritë pa ftalate: 2x AA (nuk përfshihet) më shumë shpejtësi

Set STARTER LOVERS KIT PINK

2,200 LEK

Out of stock