Set Smokey Pink

8,000 LEK

Ky set dhuratë 4 copë Guilty Pleasure në rozë smokey me dantella të zeza përmban: Dildo dy ton me kupë thithëse. Dildo fleksibël është 19 cm / 7 inç i gjatë dhe ka një diametër prej 4 cm / 1.57 inç. Parzmore në formë zemre me një unazë metalike për të mbajtur dildon. Parzmore mund të rregullohet në madhësinë e trupit me kopsat në 3 shiritat. Unaza O është e bashkangjitur me 3 butona të parakohshëm, për të bashkuar dhe hequr me lehtësi një dildo. Rripat e udhëzimeve janë të përfshira në kuti. Maskë e butë për sytë me rrip elastik. Vozis i butë me dorezë të fortë 15 cm / 5,9 inç të gjatë dhe hark dekorativ prej sateni.

Availability: Në gjëndje SKU: 520126 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ky set dhuratë 4 copë Guilty Pleasure në rozë smokey me dantella të zeza përmban: Dildo dy ton me kupë thithëse. Dildo fleksibël është 19 cm / 7 inç i gjatë dhe ka një diametër prej 4 cm / 1.57 inç. Parzmore në formë zemre me një unazë metalike për të mbajtur dildon. Parzmore mund të rregullohet në madhësinë e trupit me kopsat në 3 shiritat. Unaza O është e bashkangjitur me 3 butona të parakohshëm, për të bashkuar dhe hequr me lehtësi një dildo. Rripat e udhëzimeve janë të përfshira në kuti. Maskë e butë për sytë me rrip elastik. Vozis i butë me dorezë të fortë 15 cm / 5,9 inç të gjatë dhe hark dekorativ prej sateni.