Set Smile Kit

8,340 LEK

Kit Sweet Smile me 7 copë! Përmbajtja e setit: bullet dhe vibrator me 7 nivele, topat e dashurisë, rruaza anal, plug anësor, unazë , mëngë penisi. Ngjyra: roze. Materiali: Silikon, ABS. Bateritë e përfshira.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05752240000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kit Sweet Smile me 7 copë! Përmbajtja e setit: bullet dhe vibrator me 7 nivele, topat e dashurisë, rruaza anal, plug anësor, unazë , mëngë penisi. Ngjyra: roze. Materiali: Silikon, ABS. Bateritë e përfshira.

Set Smile Kit

Set Smile Kit

8,340 LEK

Out of stock