-30%

Set Rassel Tassel 2pc

3,570 LEK

Set parzmore Rassel Tassle me 2 pjesë. Lërini rrugën mbizotërimit tuaj të brendshëm dhe futini në kurth me këtë grup parzmore joshëse të një lloji prej 2 pjesësh.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 7550026BLK Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set parzmore Rassel Tassle me 2 pjesë. Lërini rrugën mbizotërimit tuaj të brendshëm dhe futini në kurth me këtë grup parzmore joshëse të një lloji prej 2 pjesësh. Kjo pjesë e veçantë është e ndërtuar me rripa grafike të theksuara së bashku me prerje të lëmuara dhe të rrjedhshme në pjesën e përparme.

Klikoni këtu për grafikun e madhësisë së René Rofé

Kujdesi për pëlhurën
Larja e duarve në ujë të ftohtë
Mos pastroni me tharje
Mos zbardhoni
Linja e thatë
Mos hekurosni

Set Rassel Tassel 2pc

3,570 LEK

In stock