-30%

Set prangash (prej litari) Badd Kitty

5,040 LEK

Robëri e shpejtë në një look Shibari!
Litari i grupit të mansheve nga Bad Kitty përbëhet nga një kryq skllavërie me sythe për duart dhe këmbët. Mbajtësit përbëhen nga litarë të butë pambuku të përdredhur.

Availability: Në gjendje SKU: 24933001111 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Kryq skllavërimi me sythe për duart dhe këmbët
  • Litarë pambuku të butë, të përdredhur
  • Nyje të lëvizshme
  • Perimetri i kyçit dhe kyçit të këmbës janë të rregullueshme

Robëri e shpejtë në një look Shibari!
Litari i grupit të mansheve nga Bad Kitty përbëhet nga një kryq skllavërie me sythe për duart dhe këmbët. Mbajtësit përbëhen nga litarë të butë pambuku të përdredhur. Ato janë të lehta për t’u vendosur dhe mund të rregullohen në perimetrin e duhur të kyçit dhe kyçit të këmbës për shkak të nyjeve të lëvizshme – perfekte për fillestarët e skllavërisë!

Madhësia 1 për kyçet e dorës dhe kyçet e këmbëve të holla.
100% pambuk.

Set prangash (prej litari) Badd Kitty

5,040 LEK

In stock