Set plug anal zeze Copenhagen

2,600 LEK

Set me 2 priza anale në formë anatomike në dy madhësi të ndryshme. Dizajni i veçantë siguron që ju mund ta vishni atë për një kohë më të gjatë gjatë ditës dhe natës. Kënaqësi anale për të dhe atë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 2530 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set me 2 priza anale në formë anatomike në dy madhësi të ndryshme. Dizajni i veçantë siguron që ju mund ta vishni atë për një kohë më të gjatë gjatë ditës dhe natës. Kënaqësi anale për të dhe atë.

Set plug anal zeze Copenhagen

2,600 LEK

Out of stock