Set plug anal Teasers

5,200 LEK

Ky grup i bukur prizash është perfekt për fillestarët që duan të eksperimentojnë me stimulimin anal. Plugt kanë përmasa të ndryshme, kështu që mund të filloni të vogla dhe të ndërtoni ngadalë deri te priza më e madhe.

Availability: Vjen së shpejti SKU: TEA029 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky grup i bukur prizash është perfekt për fillestarët që duan të eksperimentojnë me stimulimin anal. Plugt kanë përmasa të ndryshme, kështu që mund të filloni të vogla dhe të ndërtoni ngadalë deri te priza më e madhe. Materiali i butë dhe fleksibël siguron që prizat të jenë të lehta për t’u futur. Përdorni gjithmonë lubrifikant anal për përdorim të rehatshëm. Plugt janë të lehta për t’u përdorur me pastrues lodrash dhe ujë të vakët.

Matjet:
I vogël:
– Gjatësia: 7 cm
– E futur: 6 cm
– Maks. diametri: 2.7 cm

E mesme:
– Gjatësia: 8 cm
– E futur: 7 cm
– Maks. diametri: 3.5 cm

I madh:
– Gjatësia: 9 cm
– E futur: 8.5 cm
– Maks. diametri: 4.1 cm

Set plug anal Teasers

5,200 LEK

Out of stock