Set plug anal Purple Purple Swirl B Yours

3,200 LEK

B Yours ju sjell këtë komplet priza anale, perfekt për kur dëshironi të filloni stimulimin anal. Ky grup përmban tre priza në madhësi të ndryshme – filloni me më të voglin dhe përfundoni me më të madhin!

Availability: Vjen së shpejti SKU: BL-387901 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

B Yours ju sjell këtë komplet priza anale, perfekt për kur dëshironi të filloni stimulimin anal. Ky grup përmban tre priza në madhësi të ndryshme – filloni me më të voglin dhe përfundoni me më të madhin! Spinat janë fleksibël dhe kanë një formë konike dhe një fund të sheshtë, kështu që ju mund t’i futni dhe hiqni ato në mënyrë të sigurt. Materiali PVC është i butë dhe i sigurt për trupin tuaj; kompleti është pa ftalate, pa erë dhe lateks.

Pastroni prizat pas përdorimit me ujë të ngrohtë dhe pastrues lodrash dhe thajini me një leckë pa garzë.

Matjet

E vogël:
Gjatësia 108 mm
Thellësia e futjes 95 mm
Gjerësia 32 mm

E mesme:
Gjatësia 121 mm
Thellësia e futjes 108 mm
Gjerësia 38 mm

I madh:
Gjatësia 165 mm
Thellësia e futjes 152 mm
Gjerësia 51 mm

Set plug anal Purple Purple Swirl B Yours

3,200 LEK

In stock