Set Plug Anal Nixie Purple Metal

10,300 LEK

Zbukuroni derrierën tuaj me një prizë anale verbuese rozë me bizhuteri! Priza metalike të lëmuara të lëmuara, të lëmuara në aliazh alumini të lehtë.

Availability: Në gjëndje SKU: 880186 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zbukuroni derrierën tuaj me një prizë anale verbuese rozë me bizhuteri! Priza metalike të lëmuara të lëmuara, të lëmuara në aliazh alumini të lehtë. Madhësitë e graduara në këtë komplet trajnimi anal ju lejojnë të filloni të vogla dhe të stërviteni drejt kënaqësive më aventureske. Maja e ngushtuar dhe materiali i lëmuar pa tela sigurojnë një futje të lehtë. Çanta magazinimi bonus falas për çdo prizë. Ngrohet ose ftohet lehtë për lojë me temperaturë. Trupi i sigurt dhe miqësor ndaj mjedisit.

komplet trajnimi anal
Bërë nga aliazh alumini, ABS dhe poliestër
E vogël 2,75 inç x 1 inç / 6,9 cm x 2,5 cm
E mesme 3,2 inç x 1,3 inç / 8,1 cm x 3,3 cm
I madh 3,75 inç x 1,57 inç / 9,5 cm x 3,9 cm

Set Plug Anal Nixie Purple Metal

10,300 LEK

In stock