Set Plug Anal Nixie Blue Metal

10,300 LEK

Zbukuroni derrierën tuaj me një plug anale verbuese rozë me bizhuteri! Pluge metalike të lëmuara të lëmuara, të lëmuara në aliazh alumini të lehtë.

Availability: Në gjendje SKU: 880185 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zbukuroni derrierën tuaj me një plug anal verbuese rozë me bizhuteri! Pluge metalike të lëmuara në aliazh alumini të lehtë. Madhësitë e graduara në këtë komplet trajnimi anal ju lejojnë të filloni të vogla dhe të stërviteni drejt kënaqësive më aventureske. Maja e ngushtuar dhe materiali i lëmuar pa tela sigurojnë një futje të lehtë. Çanta magazinimi bonus falas për çdo plug. Ngrohet ose ftohet lehtë për lojë me temperaturë. Trupi i sigurt dhe miqësor ndaj mjedisit.

komplet trajnimi anal
Bërë nga aliazh alumini, ABS dhe poliestër
E vogël 2,75 inç x 1 inç / 6,9 cm x 2,5 cm
E mesme 3,2 inç x 1,3 inç / 8,1 cm x 3,3 cm
I madh 3,75 inç x 1,57 inç / 9,5 cm x 3,9 cm

Set Plug Anal Nixie Blue Metal

10,300 LEK

In stock