Set plug anal lejla Berlin Bling

3,100 LEK

Set prej 2 prizash anale në madhësi të ndryshme me dekorim rhinestone. Ky xhevahir i zbukuruar i gomarit është i lehtë për tu veshur dhe garanton kënaqësi për të dhe për të

Availability: Vjen së shpejti SKU: 2526 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set prej 2 prizash anale në madhësi të ndryshme me dekorim rhinestone. Ky xhevahir i zbukuruar i gomarit është i lehtë për tu veshur dhe garanton kënaqësi për të dhe për të

Set plug anal lejla Berlin Bling

3,100 LEK

Out of stock