Set Obsessive Alissium XS/S

3,500 LEK

Seti Alissium nga Obsessive përmban një sytjena dhe tanga me valë. Është në një pamje delikate dantelle dhe një ngjyrë elegante – e bardhë e bukur dhe e përjetshme. Është e butë dhe elastike për një përshtatje shumë të rehatshme.

Availability: Në gjendje SKU: 22154112941 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Sytjena dhe tanga pa tela në një set
Pamje delikate me dantella
E bardhë elegante
Rripat e rregullueshme
E butë dhe elastike për një përshtatje shumë komode
Një klasik i përjetshëm!

Seti Alissium nga Obsessive përmban një sytjena dhe tanga me valë. Është në një pamje delikate dantelle dhe një ngjyrë elegante – e bardhë e bukur dhe e përjetshme. Është e butë dhe elastike për një përshtatje shumë të rehatshme. Ka një detaj dekorativ të matur midis kupave me valë. Rripat e sytjena mund të rregullohen për t’u përshtatur.

95% poliamid, 5% material elastik.
E rëndësishme – Obsessive ka një tabelë të veçantë madhësie.

Set Obsessive Alissium XS/S

3,500 LEK

In stock