Set Novenes Obsessive M/L

4,200 LEK

Kompleti 3-pjesësh i agresionit, Novenes nga Obsessive, ka sytjena pa tel, rrip varëse dhe një varg G. Gjithçka është bërë nga rrjeta elektrike delikate e zezë me theksim të rripit rozë. Sutjena ka rripa mbi zonën e dekoltesë dhe një element të bukur diamant i rremë midis kupave me valë.

Availability: Në gjendje SKU: 22154031121 Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Sutjena pa tela, rrip agresiv dhe varg G në një komplet
Fuqia transparente
Theksim rozë
Element i bukur diamant i rremë në zonën e dekoltesë
Sutjena dhe rripa të rregullueshëm me apetit
E butë dhe elastike për një përshtatje jashtëzakonisht të rehatshme
Material transparent i sofistikuar!

Kompleti 3-pjesësh i agresionit, Novenes nga Obsessive, ka sytjena pa tel, rrip varëse dhe një varg G. Gjithçka është bërë nga rrjeta elektrike delikate e zezë me theksim të rripit rozë. Sutjena ka rripa mbi zonën e dekoltesë dhe një element të bukur diamant i rremë midis kupave me valë. Sutjena ka rripa që mund të rregullohen për t’u përshtatur dhe gjithashtu ka një mbërthyes me grep në pjesën e pasme. Rripi i bukur i varës është jashtëzakonisht joshëse, falë brezit të tij që është në një ngjyrë kontrast dhe unazës në pjesën e përparme. Ka një mbërthyes me grep në pjesën e pasme për ta rregulluar atë. Rripat e varës mund të rregullohen gjithashtu. Vargu i përputhshëm G i shton prekjen e fundit kësaj treshe elegante, transparente.

94% poliamid, 6% material elastik.
Pa çorape.
E rëndësishme – ekziston një tabelë e veçantë e madhësive për Obsessive.

Set Novenes Obsessive M/L

4,200 LEK

In stock