Set NEXT LEVEL ORGASM* (meshkuj)

19,500 LEK

DUO SEKSI LODER PER SOLO
PENIS PLAY DHE CIFTE
KIT NEXT LEVEL ORGASM është një grup lodrash seksi i bërë nga dy lodra më të shitura. Është projektuar për stimulim gjithëpërfshirës të penisit dhe perineumit, si dhe për çifte – për OS super intensive.

Availability: Në gjendje SKU: 00071 Kategori: , , Etiketa: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

DUO SEKSI LODER PER SOLO
PENIS PLAY DHE CIFTE
KIT NEXT LEVEL ORGASM është një grup lodrash seksi i bërë nga dy lodra më të shitura. Është projektuar për stimulim gjithëpërfshirës të penisit dhe perineumit, si dhe për çifte – për OS super intensive.

JU THONI MANTA DHE NŌS JANE KOMBINIMI MË I MIRË PËR ORGAZMAT E NIVELIT TJETËR. PSE?
Përzierja është ajo që e bën atë! Vibratori ynë i penisit MANTA jep stimulim të saktë në pikën tuaj të preferuar të nxehtë ose stimulon të gjithë penisin (kur përdoret si goditje përgjatë boshtit). Ndërkohë, NŌS siguron rritje të ndjeshmërisë së penisit dhe qëndrueshmëri të zgjatur. Në të njëjtën kohë, zgjatimet fleksibël të NŌS stimulojnë perineumin tuaj ose klitin e partnerit tuaj. Rezultati? E keni marrë me mend: Orgazma të nivelit tjetër!

OK, POR SI FUNKSIONON NË VËRTETË unaza e penisit?
Së pari, një mësim i shpejtë i anatomisë: Kur një person me penis zgjohet, arteriet në penis zgjerohen, duke lejuar që më shumë gjak të rrjedhë brenda. Në të njëjtën kohë, indi erektil shtyp venat në mënyrë që gjaku të rrjedhë më pak. shpejt. Këta dy faktorë së bashku krijojnë një ereksion. Nëse përdorni edhe një unazë penisi, e cila ushtron presion shtesë mbi penisin, ju ndihmoni penisin të mbajë gjendjen e tij në ereksion. Kjo do të thotë më shumë qëndrueshmëri dhe intensifikimin e kënaqësisë suaj.

SEKSI SOLO ËSHTË I BUKUR DHE I MIR, POR A MUND TË PËRDORIM TË BASHKË LODRAT?
Por sigurisht! Me KIT ORGASM TË NIVELIT TJETËR, mund të argëtoheni shumë me një partner! MANTA jo vetëm që ndihet e mahnitshme si masturbator, por gjithashtu bën një përmirësim të shkëlqyeshëm të blowjob-it. Dhe gjatë seksit për dy, ai e kthen penisin në një vibrator. Përparësitë e përdorimit të unazës së penisit gjatë seksit me partnerin janë të dukshme, sepse sigurisht, partneri juaj përfiton edhe nga ereksioni juaj më i vështirë dhe më i gjatë. E veçanta e NŌS është zgjatimet vibruese, të cilat stimulojnë në mënyrë perfekte klitorisin.

Set NEXT LEVEL ORGASM* (meshkuj)

19,500 LEK

In stock