Set Lubrifikantesh PJUR

2,200 LEK

Për nder të 25 vjetorit të tyre, PJUR ka bashkuar një kuti të dobishme me 4 minj të lubrifikantëve të tyre më të shitur! Mundësia ideale për t’u njohur me këto produkte të shkëlqyera për burra dhe gra. -PJUR 10 ML -PJUR Med Repair Glide -PJUR Glide Anale Relaksuese në Dyert e Pasme 10 ml  -PJUR Grua Nudo 10 ML
Availability: Në gjëndje SKU: 13840-01 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Për nder të 25 vjetorit të tyre, PJUR ka bashkuar një kuti të dobishme me 4 minj të lubrifikantëve të tyre më të shitur! Mundësia ideale për t’u njohur me këto produkte të shkëlqyera për burra dhe gra. -PJUR 10 ML -PJUR Med Repair Glide -PJUR Glide Anale Relaksuese në Dyert e Pasme 10 ml  -PJUR Grua Nudo 10 ML