Set Lubrifikantesh PJUR Woman Selection

3,200 LEK

3 lubrifikantë bestseller në një paketim ekskluziv
The Woman Selection nga pjur bashkon 3 lubrifikantë më të shitur, të cilët janë zhvilluar posaçërisht për gratë dhe nevojat e saj.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06263500000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

3 lubrifikantë bestseller në një paketim ekskluziv
The Woman Selection nga pjur bashkon 3 lubrifikantë më të shitur, të cilët janë zhvilluar posaçërisht për gratë dhe nevojat e saj.

Set Lubrifikantesh PJUR Woman Selection

3,200 LEK

Out of stock