-20%

Set LoveBox (I love Red Couples)

Çmimi origjinal qe: 9,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,360 LEK.

A po kërkoni për një dhuratë të shkëlqyer për partnerin tuaj që mund të shijoni së bashku? Atëherë kjo Loveboxxx është zgjedhja perfekte për ju. Kjo kuti përmban lodra të ndryshme për çifte dhe vjen në një kuti luksoze me një dizajn të bukur. Seti përbëhet nga produktet e mëposhtme:

Vibrator
Love balls
Unazë vibruese
Pupël
Pranga
Maskë për sytë

Availability: Vjen së shpejti SKU: LBX102 Kategori: , , Etiketa: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

A po kërkoni për një dhuratë të shkëlqyer për partnerin tuaj që mund të shijoni së bashku? Atëherë kjo Loveboxxx është zgjedhja perfekte për ju. Kjo kuti përmban lodra të ndryshme për çifte dhe vjen në një kuti luksoze me një dizajn të bukur. Seti përbëhet nga produktet e mëposhtme:

Vibrator
Love balls
Unazë vibruese
Pupël
Pranga
Maskë për sytë

Set LoveBox (I love Red Couples)

Çmimi origjinal qe: 9,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,360 LEK.

Out of stock