Set Lola Bondage

5,300 LEK

Set i lojërave të prangave Universal Hog Tie rregullojnë në mënyrë të besueshme kyçet e duarve dhe të këmbëve dhe janë të lidhura në unazën qendrore me shirita fikse. Gjatësia: afërsisht 27 cm

Availability: Në gjëndje SKU: 55080187 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Set i lojërave të prangave Universal Hog Tie rregullojnë në mënyrë të besueshme kyçet e duarve dhe të këmbëve dhe janë të lidhura në unazën qendrore me shirita fikse. Gjatësia: afërsisht 27 cm