Set lidhesesh Satin

3,600 LEK

Humbje emocionuese e kontrollit!
Set me shirita satirë 5 copë me 1 fjongo të gjatë për kokën dhe 4 shirita më të shkurtër për të lidhur duart dhe këmbët. Prodhuar nga pëlhura me shkëlqim, me shtresa të dyfishta dhe me skajet paksa bevelled. E përkryer për lojërat e skllavërimit sensual.

Shirita satirë i gjatë 150 x 7,5 cm, shirita më të shkurtër 95 x 7.5 cm; 100% poliester.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 24927411001 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Humbje emocionuese e kontrollit!
Set me shirita satirë 5 copë me 1 fjongo të gjatë për kokën dhe 4 shirita më të shkurtër për të lidhur duart dhe këmbët. Prodhuar nga pëlhura me shkëlqim, me shtresa të dyfishta dhe me skajet paksa bevelled. E përkryer për lojërat e skllavërimit sensual.

Shirita satirë i gjatë 150 x 7,5 cm, shirita më të shkurtër 95 x 7.5 cm; 100% poliester.

Set lidhesesh Satin

3,600 LEK

Out of stock