-30%

Set Kit D’Amour Essential

3,500 LEK

Shprehni dashurinë tuaj me këtë çantë dashurie intime nga RIANNE S. Çdo çantë i lejon çiftet të jenë intime në një mënyrë të re dhe elegante, sepse në fund të fundit çiftet që luajnë së bashku qëndrojnë së bashku.

Availability: Vjen së shpejti SKU: E27849 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shprehni dashurinë tuaj me këtë çantë dashurie intime nga RIANNE S. Çdo çantë i lejon çiftet të jenë intime në një mënyrë të re dhe elegante, sepse në fund të fundit çiftet që luajnë së bashku qëndrojnë së bashku. Për zonjat beqare mes nesh; ky produkt është shumë i përshtatshëm për të praktikuar dashurinë për veten.

Çanta e bukur kozmetike përmban një atmosferë të veçantë buzëkuqi, një pendë kënaqësie dhe një sy të lidhur sensual.

Qese kozmetike
Ëmbëlsojeni rutinën tuaj të bukurisë me çantën kozmetike RIANNE S. E dizenjuar me dashuri, kjo çantë e bukur është ideale për të ruajtur me stil gjërat tuaja të preferuara të trupit dhe bukurisë.

Vibe buzëkuqi
Një buzëkuq është ‘miku më i mirë i një vajze’, veçanërisht ky buzëkuq i gjallë*. Merrni këtë vibrator xhepi me vete në çantën tuaj të dorës ose në çantën RIANNE S dhe askush nuk do ta vërë re.
*Në baterinë AA. Ju lutemi vini re se ky produkt vjen pa bateri.

Pendë kënaqësie
Ndihuni si një zog i vërtetë i parajsës me këtë pendë luksoze kënaqësie të RIANNE S. Stimuloni zonat tuaja erogjene me butësi dhe dashuri, ngacmoni dhe stimuloni për të arritur sferat qiellore.

sytë e lidhur
Zmadhoni jetën tuaj seksuale duke veshur këtë sy të lidhur elegant nga RIANNE S. E bërë me dantella dhe mëndafsh të bukur, kjo është një domosdoshmëri për këdo që dëshiron të eksplorojë kënaqësitë e dorëzimit sensual.

Set Kit D’Amour Essential

3,500 LEK

Out of stock