Set Kegel Balls Carambola

2,600 LEK

Ky grup trajnimi me topa me ngjyra të verdhë silikoni Kegel është krijuar për të trajnuar dhe përmirësuar muskujt tuaj të legenit, duke përmirësuar mirëqenien tuaj të përgjithshme dhe përvojat e këndshme. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë set trajnimi Loveline.

Availability: Në gjendje SKU: LOVE009YEL Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky grup trajnimi me topa me ngjyra të verdhë silikoni Kegel është krijuar për të trajnuar dhe përmirësuar muskujt tuaj të legenit, duke përmirësuar mirëqenien tuaj të përgjithshme dhe përvojat e këndshme. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë set trajnimi Loveline.

Beqar Kegel:
Gjatësia = 14,5 cm / 5,7″
Diametri = 3 cm / 1,2″
Gjatësia e futur = 4 cm / 1,6″

Kegel i dyfishtë:
Gjatësia = 19 cm / 7,5″
Diametri = 3 cm / 1,2″
Gjatësia e futur = 8,5 cm / 3,3″

Set Kegel Balls Carambola

2,600 LEK

In stock