Set Kegel Ball Rimini Rimba Purple

12,000 LEK

Set luksoz i topave të kegelit vibrues dhe jo vibrues. Ky grup përmban një top kegel të ripenisikueshëm me telekomandë me bateri plus 2 topa dashurie shtesë të rregullta me pesha lëvizëse brenda.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 2556 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set luksoz i topave të kegelit vibrues dhe jo vibrues. Ky grup përmban një top kegel të ripenisikueshëm me telekomandë me bateri plus 2 topa dashurie shtesë të rregullta me pesha lëvizëse brenda. Topa të ndryshëm me forma të ndryshme, perfekte për të trajnuar dyshemenë e legenit dhe për të rritur kënaqësinë seksuale. Filloni me topat që janë më të lehtë për t’u mbajtur dhe filloni të ushtroni disa minuta në ditë. Më pas zgjeroni kohëzgjatjen dhe ndryshoni topat në madhësinë më të vështirë për t’u mbajtur.

Set Kegel Ball Rimini Rimba Purple

12,000 LEK

Out of stock