Set INYA PLAYTHINGS

7,700 LEK

Koha e lojës është gjithmonë më e mirë me Inya Play Things, një koleksion provokues dhe i gjallë i produkteve të kënaqësisë së nivelit të lartë! Ky komplet i domosdoshëm përfshin një dildo silikoni 5-inç të formuar në mënyrë realiste me një bazë të fortë filxhani thithjeje, një vibrator të fuqishëm ABS 5-inç dhe një plug kënaqësie prej silikoni 3 inç elegant dhe me konik. Le te filloje Loja! Dildo silikoni 5 inç i formuar realisht me filxhan thithës Vibrator i fuqishëm ABS 5 inç Prizë kënaqësie silikoni e hollë, e ngushtuar 3 inç

Availability: Në gjëndje SKU: 280855 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Koha e lojës është gjithmonë më e mirë me Inya Play Things, një koleksion provokues dhe i gjallë i produkteve të kënaqësisë së nivelit të lartë! Ky komplet i domosdoshëm përfshin një dildo silikoni 5-inç të formuar në mënyrë realiste me një bazë të fortë filxhani thithjeje, një vibrator të fuqishëm ABS 5-inç dhe një plug kënaqësie prej silikoni 3 inç elegant dhe me konik. Le te filloje Loja! Dildo silikoni 5 inç i formuar realisht me filxhan thithës Vibrator i fuqishëm ABS 5 inç Prizë kënaqësie silikoni e hollë, e ngushtuar 3 inç

Set INYA PLAYTHINGS

7,700 LEK

In stock