Set intimo

2,400 LEK

Ky set i bukur i bërë nga dantella përqafon trupin rehatshëm dhe është i rehatshëm për tu veshur sepse është veçanërisht elastik. Në ngjyrën e bukur të modës, kthesat emocionuese vijnë në vetvete, ndërsa dantella e palosshme në sytjena fsheh një surprizë emocionuese. Marrëdhënia është këndshëm pa bigëzim, kështu që nuk keni pse të humbni kohë dhe mund të shkoni drejt e në çast.

Availability: Në gjëndje SKU: 22112549021 Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ky set i bukur i bërë nga dantella përqafon trupin rehatshëm dhe është i rehatshëm për tu veshur sepse është veçanërisht elastik. Në ngjyrën e bukur të modës, kthesat emocionuese vijnë në vetvete, ndërsa dantella e palosshme në sytjena fsheh një surprizë emocionuese. Marrëdhënia është këndshëm pa bigëzim, kështu që nuk keni pse të humbni kohë dhe mund të shkoni drejt e në çast.