Set intimo Sweet Escape Neon Pink

5,000 LEK5,500 LEK

Ky set tërheqës me 2 pjesë në ngjyrë rozë neoni përbëhet nga një sytjena me kupa të hapur dhe një tanga seksi e përshtatshme me bigëzim të hapur.

SKU: N/A Kategori: , ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky set tërheqës me 2 pjesë në ngjyrë rozë neoni përbëhet nga një sytjena me kupa të hapur dhe një tanga seksi e përshtatshme me bigëzim të hapur. Me këtë set do të jeni gati për një mbrëmje emocionuese!

Ngjitëset e thithkave janë të përjashtuara.

Informacion shtesë

Masa

ML, SM

Set intimo Sweet Escape Neon Pink

5,000 LEK5,500 LEK

In stock