-30%

Set intimo Spice nude

1,190 LEK

Vishni atë si të brendshme seksi në jetën e përditshme ose për të joshur të dashurin tuaj – ky set i gjithanshëm është i mirë në çdo situatë. Ngjarja kryesore e setit është bustier me gota trekëndëshe sipër dantellave të rrudhosura. Rripat e rregullueshëm të shpatullave sigurojnë mbështetje optimale dhe theksojnë dekoltenë V të bustierit – për një dekolte të parezistueshme! Seti përfshin gjithashtu një tel që përputhet me shtiza. Penthouse Double Spice Set bralette trekëndëshi dantelle 2 copë Bërë nga 96% poliester, 4% elastan
Availability: Vjen së shpejti SKU: P4005379 Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vishni atë si të brendshme seksi në jetën e përditshme ose për të joshur të dashurin tuaj – ky set i gjithanshëm është i mirë në çdo situatë. Ngjarja kryesore e setit është bustier me gota trekëndëshe sipër dantellave të rrudhosura. Rripat e rregullueshëm të shpatullave sigurojnë mbështetje optimale dhe theksojnë dekoltenë V të bustierit – për një dekolte të parezistueshme! Seti përfshin gjithashtu një tel që përputhet me shtiza. Penthouse Double Spice Set bralette trekëndëshi dantelle 2 copë Bërë nga 96% poliester, 4% elastan

Set intimo Spice nude

1,190 LEK

In stock