-30%

Set intimo Pantheria

3,990 LEK

Jeni duke kërkuar për një set Obsessive që do të theksojë në mënyrë perfekte format tuaja të bukura, do të ngrohë atmosferën me ornamente simpatike dhe do të stimulojë shqisat me një model seksi? Atëherë ne kemi një set që do ta pëlqeni çmendurisht!

Availability: Vjen së shpejti SKU: E32369 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Jeni duke kërkuar për një set Obsessive që do të theksojë në mënyrë perfekte format tuaja të bukura, do të ngrohë atmosferën me ornamente simpatike dhe do të stimulojë shqisat me një model seksi? Atëherë ne kemi një set që do ta pëlqeni çmendurisht! Nuk jeni të bindur? Vetëm shikoni këtë tanga të mrekullueshme që do t’i bëjë të pasmet tuaja të duken absolutisht fenomenale dhe një sytjena që thekson gjoksin. Na besoni, falë Pantheria-s do të bëni që njeriu juaj të bjerë marrëzisht në ty edhe një herë! Mezi prisni të merrni paketën tuaj obsesive me grupin tuaj të ëndrrave, apo jo?

Njihuni më mirë:
– set shumë femëror i bërë nga rrjetë transparente
– rrip i rregullueshëm i shpatullave – përshtatje e shkëlqyer
– sytjena intriguese e zbukuruar me njolla dhe një gjerdan me shkëlqim
– tanga e zbukuruar bukur me zinxhirë, hallka të arta dhe njolla
– rripa të rregullueshme tangash
– Kompleti përfshin sytjena dhe tanga
– Material i këndshëm në prekje, fleksibël (70% poliamid, 20% metal, 10% elastan)

Set intimo Pantheria

3,990 LEK

In stock