Set intimo Marzia black LXL

3,000 LEK

Ky komplet elegant përbëhet nga një korse me varëse dhe pantallona të shkurtra dantelle. Korseja ka kupa dantelle me tela të poshtme dhe është e pajisur me rripa të rregullueshëm të shpatullave dhe shirita varëse.

Availability: Në gjendje SKU: BSRD-BLK-010-LXL Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky komplet elegant përbëhet nga një korse me varëse dhe pantallona të shkurtra dantelle. Korseja ka kupa dantelle me tela të poshtme dhe është e pajisur me rripa të rregullueshëm të shpatullave dhe shirita varëse. Të gjitha të bëra nga materiale elastike dhe të buta për një përshtatje komode të të brendshmeve tuaja.

Set intimo Marzia black LXL

3,000 LEK

In stock