-30%

Set intimo Lurex Dreams

4,340 LEK

Set Lurex Dreams me 2 pjesë. Trajtojeni veten me setin tonë ultra luksoz Lurex Dreams 2-pjesësh.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 7553031BURSM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set Lurex Dreams me 2 pjesë. Trajtojeni veten me setin tonë ultra luksoz Lurex Dreams 2-pjesësh. Ky koleksion përmban dantella të bukura, të zhdërvjellëta me detaje të mrekullueshme lurex ari – komplimenton dhe thekson të gjitha kthesat e duhura.

Klikoni këtu për grafikun e madhësisë së René Rofé

Kujdesi për pëlhurën
Larja e duarve në ujë të ftohtë
Mos pastroni me tharje
Mos zbardhoni
Linja e thatë
Mos hekurosni

Set intimo Lurex Dreams

4,340 LEK

In stock