Set intimo Lotte S

1,800 LEK

Marka: Christine le Duc. Set me dantella sensuale, duke përfshirë sytjena trekëndore (jo të derdhur) dhe tanga pa bigëzim. Sutjenat mbyllen me një rrip në qafë dhe përmban detaje lozonjare të rripit përgjatë kupave. Pjesa e pasme ka një mbyllje me grep.

Availability: Në gjendje SKU: 069505-001-S Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Marka: Christine le Duc. Set me dantella sensuale, duke përfshirë sytjena trekëndore (jo të derdhur) dhe tanga pa bigëzim. Sutjenat mbyllen me një rrip në qafë dhe përmban detaje lozonjare të rripit përgjatë kupave. Pjesa e pasme ka një mbyllje me grep. Dantella është elastike dhe e butë. Përshtatje e rehatshme.

Materiali – 90% poliamid, 10% elastan
Temperatura e larjes – Larje me dorë
Zbardhja – Jo
Hekurosja – Jo

Set intimo Lotte S

1,800 LEK

In stock