-30%

Set intimo Lollypop

2,660 LEK

A jeni gati për një ndjesi unike, të ëmbël? Oh, ne tashmë e dimë se jeni shumë i emocionuar dhe jeni duke pritur për këto përvoja të veçanta! Seti Lollypopy është përmbushja e fantazive tuaja më të thella.

Availability: Në gjendje SKU: E31387 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

A jeni gati për një ndjesi unike, të ëmbël? Oh, ne tashmë e dimë se jeni shumë i emocionuar dhe jeni duke pritur për këto përvoja të veçanta! Seti Lollypopy është përmbushja e fantazive tuaja më të thella. Materialet joshëse dhe rripat seksi theksojnë në mënyrë fenomenale format femërore. Gati për të parë nëse po themi të vërtetën? Oh po!

Të gjitha detajet:
– set fantastik Lollypopy
– sytjena bandeau – rehati dhe përshtatje perfekte
– brekë me rripa në ijë
– përfunduar me material me shkëlqim – sharm rozë!
– brekë me zgjidhje ComfyCut – rehati gjatë veshjes
– Materiali është i këndshëm për t’u prekur dhe fleksibël (90% poliuretani, 10% elastan)

Set intimo Lollypop

2,660 LEK

In stock