Set intimo In Bloom Floral M

3,600 LEK

Seti i sutjenave In Bloom është ansambli perfekt për t’u ndjerë joshëse dhe lozonjare. Me pjesën e sipërme të saj trekëndëshe, rripat e rregullueshëm dhe mbylljen me grep në pjesën e pasme, mund ta rregulloni lehtësisht me figurën tuaj.

Availability: Në gjëndje SKU: 8164902001 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Seti i sutjenave In Bloom është ansambli perfekt për t’u ndjerë joshëse dhe lozonjare. Me pjesën e sipërme të saj trekëndëshe, rripat e rregullueshëm dhe mbylljen me grep në pjesën e pasme, mund ta rregulloni lehtësisht me figurën tuaj. Tanga delikate e kombinuar, me pëlhurën e saj transparente të dantellave dhe detajet e qëndisura me lule, plotëson këtë set romantik dhe të lehtë. Bëhuni gati për të lulëzuar me këtë set joshëse dhe elegante të të brendshmeve!

Set intimo In Bloom Floral M

3,600 LEK

In stock