-30%

Set Intimo Evangeline

3,920 LEK

Ky komplet seksi i sutjenave Be Wicked me dy pjesë është një pamje tërheqëse për dhomën e gjumit. Është gjithashtu e lehtë për t’u veshur nën rroba. Sutjena ka rripa të rregullueshëm dhe kupa me tela të poshtme. Tanga që përputhet nuk ka mbulim të pasmë gjë që e bën një pamje të plotë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 2018-BURG-ML Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky komplet seksi i sutjenave Be Wicked me dy pjesë është një pamje tërheqëse për dhomën e gjumit. Është gjithashtu e lehtë për t’u veshur nën rroba. Sutjena ka rripa të rregullueshëm dhe kupa me tela të poshtme. Tanga që përputhet nuk ka mbulim të pasmë gjë që e bën një pamje të plotë.

 

Materiali – 92% poliamid, 8% elastan
Pesha – 114 gram
Elastike – po
Temperatura e larjes – Larje me dorë
Zbardhues – Jo
Hekurosje – Jo
Pastrim kimik – Jo
Tharëse rrobash – Jo
Masa Fit

Set Intimo Evangeline

3,920 LEK

Out of stock