Set intimo Deilana

6,800 LEK

E shihni këtë mrekulli? Sonte do t’i hidhni një hijeshi blu të dashurit tuaj. Seti Deilana do të zbulojë natyrën tuaj pikante dhe do të shënojë kurrizin dhe belin tuaj në të njëjtën kohë. Tani mendoni për fantazitë tuaja të të brendshmeve.

Availability: Në gjëndje SKU: E32388 Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

E shihni këtë mrekulli? Sonte do t’i hidhni një hijeshi blu të dashurit tuaj. Seti Deilana do të zbulojë natyrën tuaj pikante dhe do të shënojë kurrizin dhe belin tuaj në të njëjtën kohë. Tani mendoni për fantazitë tuaja të të brendshmeve. Dëshironi të theksoni format tuaja? Shikoni veten në pasqyrë. Dizajni unik i një sytjena të hapur thekson shkëlqyeshëm bustin tuaj! Efekti është shumë delikat dhe tepër joshës. Gati për mëkatet e tua sonte?

Më shumë detaje këtu:
– sytjena efektive me kupa të hapur – gjoks të theksuar
– Rripat e rregullueshëm të shpatullave mbi qafë
– sipër e përfunduar me dantellë me një model unik – bust i theksuar
– sytjena e zbukuruar me ar, varëse bizhuterish në formë harku me gurë me shkëlqim
– kombinim i rripave dhe prerjeve midis gjinjve
– tanga me bel të lartë e zbukuruar me rripa elastikë për të theksuar figurën
– dantella e bukur që dekoron pjesën e pasme
– Material delikat, fleksibël (60% poliestër, 40% poliamid)