-30%

Set intimo Crotchless Alabastra Obsessive

3,500 LEK

Argëtimi më i mirë? Po ju pret pikërisht brenda kësaj kutie të lezetshme! Dëshironi të dini se çfarë fshihet brenda? Imagjinoni një përzierje perfekte argëtimi, dashurie, kënaqësie dhe pikante. Dhe tani merrni këtë paketë në shtëpi. Sonte do të jetë e veçantë!

Availability: Vjen së shpejti SKU: E30325 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Argëtimi më i mirë? Po ju pret pikërisht brenda kësaj kutie të lezetshme! Dëshironi të dini se çfarë fshihet brenda? Imagjinoni një përzierje perfekte argëtimi, dashurie, kënaqësie dhe pikante. Dhe tani merrni këtë paketë në shtëpi. Sonte do të jetë e veçantë!

Detaje joshëse të grupit Alabastra:
– set i punuar nga dantella femërore
– ngjyra e bardhë: pamje e pafajshme dhe surplug pikante!
– gjysmë sytjena zbulon me mendjelehtësi gjoksin
– sytjena nën tela – pamje perfekte dhe rehati e plotë
– rripa të rregulluar – përshtatje e përsosur
– tanga me bigëzim të hapur – detaj pikant
– pëlhurë e bukur (90% poliamid, 10% elastan)

Set intimo Crotchless Alabastra Obsessive

3,500 LEK

Out of stock