-30%

Set intimo Crotchles Baci

3,290 LEK

Brekët delikate, të buta dhe të tejdukshme me pika të kuqe të ndezura drejtohen në pjesën e pasme nga tre rripa që vijnë së bashku me një detaj të butë harku.

Availability: Vjen së shpejti SKU: E27065 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Brekët delikate, të buta dhe të tejdukshme me pika të kuqe të ndezura drejtohen në pjesën e pasme nga tre rripa që vijnë së bashku me një detaj të butë harku. Teli i poshtëm i sytjena pa filxhan ka të njëjtin model të butë me pika me harqe të vogla saten të ngjitur në rripat e rregullueshëm. Larja me dorë e ftohtë, linja e thatë. Mos zbardhoni ose hekurosni. 90% Poliester, 10% Spandex.

Set intimo Crotchles Baci

3,290 LEK

Out of stock