-30%

Set Intimo Cotelli Lingerie

2,240 LEK

Sytjena e butë dhe brekë pa nyje në një set Majë e butë me 2 ngjyra me dekorim harku Cups-gota, brekë në kofshë dhe hapen mbi pjesën e poshtme Dantella delikate me 2 ngjyra në një prerje provokuese! Sutjena e butë dhe brekë pa nyje të bëra nga dantella të buta, elastike me 2 ngjyra dhe dekorim me hark në pjesën e përparme. Sytjena me ¾ gota që mezi mbulojnë thithkat, me kapëse kapëse në pjesën e pasme, rripa të rregullueshëm. Rrëshqiteni plotësisht të hapur në kofshë – gjithashtu mbi pjesën e poshtme.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 22138001021 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Sytjena e butë dhe brekë pa nyje në një set Majë e butë me 2 ngjyra me dekorim harku Cups-gota, brekë në kofshë dhe hapen mbi pjesën e poshtme Dantella delikate me 2 ngjyra në një prerje provokuese! Sutjena e butë dhe brekë pa nyje të bëra nga dantella të buta, elastike me 2 ngjyra dhe dekorim me hark në pjesën e përparme. Sytjena me ¾ gota që mezi mbulojnë thithkat, me kapëse kapëse në pjesën e pasme, rripa të rregullueshëm. Rrëshqiteni plotësisht të hapur në kofshë – gjithashtu mbi pjesën e poshtme.

Set Intimo Cotelli Lingerie

2,240 LEK

Out of stock