Set Intimo Christine M

1,800 LEK

Marka: Christine le Duc. Set me dantella sensuale, duke përfshirë një sytjena trekëndore (jo të derdhur) dhe një tanga pa bigëzim. Sutjena mbyllet me një rrip në qafë dhe përmban detaje lozonjare të rripit përgjatë kupave.

Availability: Në gjendje SKU: 069505-001-M Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Marka: Christine le Duc. Set me dantella sensuale, duke përfshirë një sytjena trekëndore (jo të derdhur) dhe një tanga pa bigëzim. Sutjena mbyllet me një rrip në qafë dhe përmban detaje lozonjare të rripit përgjatë kupave. Pjesa e pasme ka një mbyllje me grep. Dantella është elastike dhe e butë. Përshtatje e rehatshme.

Materiali: 90% poliamid, 10% elastan

Set Intimo Christine M

1,800 LEK

In stock