Set Intimo Bergamore Obsessive

3,100 LEK

Ky komplet seksi 2-pjesësh përbëhet nga një sytjena nën tela me kupa të hapur dhe një kordon që përputhet me një bigëzim të hapur. Me këtë set, ju jeni plotësisht gati për një mbrëmje emocionuese! Materiali është elastik për një përshtatje të rehatshme.

Availability: Në gjendje SKU: OBS9889 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky komplet seksi 2-pjesësh përbëhet nga një sytjena nën tela me kupa të hapur dhe një kordon që përputhet me një bigëzim të hapur. Me këtë set, ju jeni plotësisht gati për një mbrëmje emocionuese! Materiali është elastik për një përshtatje të rehatshme.

Materiali 90% poliamid, 10% elastan
Pesha 77 gram
Elastike po
Larje me dorë

Set Intimo Bergamore Obsessive

3,100 LEK

In stock