-30%

Set Intimo 

2,800 LEK

Set Intimo të zeza me rripa zbukurues te sutjenat dhe mbathet duke i dhënë setit hije sa më joshëse. Pjesa e sutjenave janë me dantella dhe kanë mbërthecka në pjesën e pasme. Mbathjet vijne disi model brazilian dhe janë pak të hapura në pjesën e pasme.

Materiali: 80% polyamide, 20 % elastan

Masa: M

Ngjyra: zezë

Marka: Angels Never Sin

Availability: Vjen së shpejti SKU: 800000035156 Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Set Intimo të zeza me rripa zbukurues te sutjenat dhe mbathet duke i dhënë setit hije sa më joshëse. Pjesa e sutjenave janë me dantella dhe kanë mbërthecka në pjesën e pasme. Mbathjet vijne disi model brazilian dhe janë pak të hapura në pjesën e pasme.

Materiali: 80% polyamide, 20 % elastan

Masa: M

Ngjyra: zezë

Marka: Angels Never Sin

Set Intimo 

2,800 LEK

In stock