Set intimo

3,000 LEK

Sutjena të buta dhe pantallona të shkurtra të bëra prej dantelle të butë. Sutjena me rripa shtrirjeje që kalojnë mbi shpinë. Pantallona të shkurtra përpara dhe mbi fund me shirita të kryqëzuar të shtrirjes. 100% poliamide.

Availability: Në gjëndje SKU: 22136561111 Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Sutjena të buta dhe pantallona të shkurtra të bëra prej dantelle të butë. Sutjena me rripa shtrirjeje që kalojnë mbi shpinë. Pantallona të shkurtra përpara dhe mbi fund me shirita të kryqëzuar të shtrirjes. 100% poliamide.