-30%

Set intimi Lilines

3,850 LEK

Sutjena dhe fija në setin Lilines nga Obsessive janë bërë nga një përzierje delikate e dantellave ngjyrë rozë dhe rrjetës elektrike me detaje të zeza në kontrast.

Availability: Në gjendje SKU: 22142703111 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Sutjena pa tela dhe varg deri në bel në një komplet
Dantella dhe rrjeta elektrike në një përzierje delikate
Detaje të zeza në kontrast
Sytjena me element dekorativ në zonën e dekoltesë
E butë dhe elastike për një përshtatje të rehatshme
Fantazi dhe elegante!

Sutjena dhe fija në setin Lilines nga Obsessive janë bërë nga një përzierje delikate e dantellave ngjyrë rozë dhe rrjetës elektrike me detaje të zeza në kontrast. Kompleti është i butë dhe elastik që do të thotë se është jashtëzakonisht i rehatshëm për t’u veshur. Sutjena ka kupa të zbukuruar dhe një element të bukur dekorativ gjithashtu. Rripat janë të rregullueshëm. Vargu i përputhshëm bie në sy për shkak të dizajnit të tij të lartë deri në bel, i cili thekson këmbët, ijet dhe të pasmet në një mënyrë emocionuese.

85% poliamid, 15% material elastik.
E rëndësishme – Ekziston një tabelë e veçantë për Obsessive.

Set intimi Lilines

3,850 LEK

In stock