Set HighOnLove

15,000 LEK

Seti i dhuratave Objects of Pleasure përfshin Xhelin tonë Stimulues O me madhësi të plotë (30 ml) dhe Stimuluesin e Dyfishtë Jopen, një vibrator silikoni luksoz i zbukuruar me kristal që përmban 7 cilësime të ndryshme dhe 5 shpejtësi për secilin për një përvojë të lartë të dashurisë për veten.

Availability: Në gjëndje SKU: E31505 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Seti i dhuratave Objects of Pleasure përfshin Xhelin tonë Stimulues O me madhësi të plotë (30 ml) dhe Stimuluesin e Dyfishtë Jopen, një vibrator silikoni luksoz i zbukuruar me kristal që përmban 7 cilësime të ndryshme dhe 5 shpejtësi për secilin për një përvojë të lartë të dashurisë për veten.

Rreth Xhelit O stimulues HighOnLove për gratë:
Tepër i butë dhe luksoz, HighOnLove® Stimulating O’Gel është një shkrirje e përbërësve natyralë me vaj premium të farës së kanabisit, i krijuar për ta bërë çdo rrëshqitje dhe prekje më emocionuese, duke e çuar kulmin tuaj në nivelin tjetër. Kjo përzierje me bazë uji është transformuese për ata që përjetojnë thatësi vaginale, parehati ose ulje të dëshirës seksuale.

Rreth Jopen nga Calexotics Marilyn Vibrator:
– Stimulues i dyfishtë i lakuar në mënyrë ergonomike
– 7 funksione intensive vibrimi, pulsimi dhe përshkallëzimi
– 5 shpejtësi të pavarura për çdo funksion
– Motorë të dyfishtë të fuqishëm
– Silikoni luksoz
– I sigurt për trupin, pa aromë, pa ftalate
– Kontrollues me kristal të dizajnuar
– USB i rikarikueshëm (përfshihet kordoni i karikimit)