Set First Together

9,200 LEK

E përkryer për fillestarët Set i plotë E përkryer për çifte Përfshin 3 lodra Syde me pranga dhe pranga Pozicionet zare Pastrues lodrash Manual i gjerë

Availability: Në gjendje SKU: LBX04-04 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

E përkryer për fillestarët Set i plotë E përkryer për çifte Përfshin 3 lodra Syde me pranga dhe pranga Pozicionet zare Pastrues lodrash Manual i gjerë

Set First Together

9,200 LEK

In stock