-30%

Set Fetish Wicked Wildcat

5,880 LEK

Trajtojeni veten dhe partnerin tuaj në këtë set emocionues BDSM. Në këtë set prej 9 pjesësh do të gjeni produkte të ndryshme skllavërie dhe S&M për një natë drithëruese në dhomën e gjumit. Ky set është shumë i përshtatshëm për çiftet që janë të interesuar për BDSM, por nuk kanë ende shumë përvojë me të. Kutia përbëhet nga një mbajtëse topash, pranga, pranga kyçin e këmbës, një maskë sysh, një fshikullues, një hogtie, kapëse të thithkave, një jakë dhe një zinxhir. Mansheta, si dhe jaka dhe mbajtësja e topit janë të rregullueshme.

Availability: Në gjendje SKU: LBX405 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trajtojeni veten dhe partnerin tuaj në këtë set emocionues BDSM. Në këtë set prej 9 pjesësh do të gjeni produkte të ndryshme skllavërie dhe S&M për një natë drithëruese në dhomën e gjumit. Ky set është shumë i përshtatshëm për çiftet që janë të interesuar për BDSM, por nuk kanë ende shumë përvojë me të. Kutia përbëhet nga një mbajtëse topash, pranga, pranga kyçin e këmbës, një maskë sysh, një fshikullues, një hogtie, kapëse të thithkave, një jakë dhe një zinxhir. Mansheta, si dhe jaka dhe mbajtësja e topit janë të rregullueshme.

Set Fetish Wicked Wildcat

5,880 LEK

In stock