Set Fetish Strict

11,900 LEK

A jeni kurioz për skllavërinë dhe do të dëshironit të filloni një aventurë të çuditshme BDSM? Ky set luksoz prej 6 pjesësh ofron gjithçka për mbrëmje të paharrueshme në dhomën e gjumit! Kompleti përfshin pranga krevati që mund të ngjiten pothuajse nën çdo dyshek. Lidhni sytë njëri-tjetrin me një sy të butë dhe eksperimentoni me flogger ose vozis. Kompleti është prej lëkure vegan dhe përmban detaje pa nikel.

Availability: Në gjendje SKU: AG739 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

A jeni kurioz për skllavërinë dhe do të dëshironit të filloni një aventurë të çuditshme BDSM? Ky set luksoz prej 6 pjesësh ofron gjithçka për mbrëmje të paharrueshme në dhomën e gjumit! Kompleti përfshin pranga krevati që mund të ngjiten pothuajse nën çdo dyshek. Lidhni sytë njëri-tjetrin me një sy të butë dhe eksperimentoni me flogger ose vozis. Kompleti është prej lëkure vegan dhe përmban detaje pa nikel.

Matjet:
-Lidhja e syve është 152 cm e gjatë dhe 7.6 cm e gjerë.
-Gazhi i topit është 63,5 cm i gjatë dhe është i rregullueshëm ndërmjet 39 dhe 58 cm. Topi ka vrima ajri dhe një diametër prej 4,5 cm.
– vozita është 34 cm e gjatë dhe 5 cm e gjerë.
– fshikulluesi është i gjatë 48 cm.
– gudulisja është e gjatë 25 cm. Pendët rrjedhin nga materiale shtazore.
– prangat e shtratit prej najloni përbëhen nga një kryq në formë X dhe ngjiten lehtësisht nën dyshek. Gjatësia mund të rregullohet në çdo anë deri në 121 cm. Prangat janë të rregullueshme ndërmjet 12,7 dhe 30 cm.

Set Fetish Strict

11,900 LEK

In stock